Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie

Najlepsza cena

Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 3m

cena netto 18,60 PLN
22,88 PLN
Kup teraz Zamów

Kurier 14,90

Dla zamówień powyżej 199zł - wysyłka 0zł.

Produkt na magazynie

Produkt dostępny w magazynie, wysyłamy w przeciągu 24h.

Leasing Online - dla zamówień powyżej 650zł brutto

Nr katalogowy: AKQOLKSSM054077

Kod producenta: 54077

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Qoltec Patchcor...
<< Wracam do zakupów
Informacje techniczne

Rodzaj

Kabel

Zastosowanie

Światłowód

Rodzaj światłowodu

Multi-mode

Transmisja

Duplex

Techniczne

Złącza #1

LC

Złącza #2

LC

Fizyczne

Kolor

Szary , Turkusowy

Długość przewodu

3 m

Wymiary

Średnica kabla: 3.0 mm

Pozostałe

Gwarancja

24

Pozostałe parametry

- Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych
- LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów
- Standard włókna: OM3
- Typ włókna: 50/125
- Powłoka LSZH
- Tłumienność: <0.3 dB
- Straty odbiciowe: 35 - 39 dB
- Element wzmacniający: Włókno aramidowe
- Opakowanie: Polybag

Ocena ogólna:
0/5
Ocena
* pola wymagane
  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 3m