Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
0

Qoltec Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC | SingleMode | 9/125 | G652D | 1m

Nr katalogowy: AKQOLKSSS054281

Kod producenta: 54281

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Qoltec Patchcor...
<< Wracam do zakupów
Informacje techniczne

Rodzaj

Kabel

Zastosowanie

Światłowód

Rodzaj światłowodu

Single-mode

Transmisja

Simplex

Techniczne

Złącza #1

SC

Złącza #2

SC

Fizyczne

Kolor

Żółty

Długość przewodu

1 m

Wymiary

Średnica kabla: 3.0 mm

Pozostałe

Gwarancja

24

Pozostałe parametry

- Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych.
- LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów.
- Produkt indywidualnie testowany.
- Standard włókna: G652D
- Typ włókna: 9/125
- Średnica pola modu: 9 µm
- Średnica płaszcza włókna:125 µm
- Powłoka: LSZH
- Średnica kabla: 3.0 mm
- Tłumienność: <0.3 dB
- Straty odbiciowe: >60 dB
- Długość kabla: 0.5 m
- Element wzmacniający: Włókno aramidowe

Ocena ogólna:
0/5
Ocena
* pola wymagane
  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Qoltec Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC | SingleMode | 9/125 | G652D | 1m