Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie

Najlepsza cena

Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 10m

cena netto 11,38 PLN
14,00 PLN
Kup teraz Zamów

Kurier 14,90

Dla zamówień powyżej 199zł - wysyłka 0zł.

Produkt na magazynie

Produkt dostępny w magazynie, wysyłamy w przeciągu 24h.

Leasing Online - dla zamówień powyżej 650zł brutto

Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle. Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpieczeństwem pracy z racji braku iskrzenia oraz...

Zobacz szczegóły »

Nr katalogowy: AKQOLKSSS054302

Kod producenta: 54302

Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle. Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpieczeństwem pracy z racji braku iskrzenia oraz...

Zobacz szczegóły »

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Qoltec Patchcor...
<< Wracam do zakupów

Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle.
Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpieczeństwem pracy z racji braku iskrzenia oraz napięcia, a także dużą pojemnością informacyjną każdego poszczególnego włókna. Pod uwagę należy również wziąć fakt, że patchcord światłowodowy umożliwia przesyłanie sygnałów na duże odległości z powodu małych strat we włóknie światłowodowym, utrudnia podsłuch przesyłania danych, a także generuje niskie i wciąż obniżające się koszty.

Informacje techniczne

Rodzaj

Kabel

Zastosowanie

Światłowód

Rodzaj światłowodu

Single-mode

Transmisja

Simplex

Techniczne

Złącza #1

SC

Złącza #2

SC

Fizyczne

Kolor

Żółty

Długość przewodu

10 m

Wymiary

Średnica kabla: 3.0 mm

Pozostałe

Gwarancja

24

Pozostałe parametry

- Powłoka: LSZH
- Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych.
- LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów.
- Produkt indywidualnie testowany
- Standard włókna: G652D
- Typ włókna: 9/125
- Średnica pola modu: 9 µm
- Średnica płaszcza włókna: 125 µm

Ocena ogólna:
0/5
Ocena
* pola wymagane
  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 10m