Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
0

D-Link DIR-615 router xDSL WiFi N300 (2.4GHz) 1xWAN 4x10/100 LAN

D-Link

Nr katalogowy: KMDLIWRN615

Kod producenta: DIR-615/E

Bezprzewodowy router D-Link DIR-615 z serii Wireless N to produkt doskonały przeznaczony dla użytkowników, którym zależy na większej wydajności pracy w sieci i najlepszej cenie. Po podłączeniu routera DIP-615 z modemem kablowym lub modemem DSL użytkownicy mogą współdzielić łącze internetowe oraz tworzyć...

Zobacz szczegóły »

Bezprzewodowy router D-Link DIR-615 z serii Wireless N to produkt doskonały przeznaczony dla użytkowników, którym zależy na większej wydajności pracy w sieci i najlepszej cenie. Po podłączeniu routera DIP-615 z modemem kablowym lub modemem DSL użytkownicy mogą współdzielić łącze internetowe oraz tworzyć bezpieczną sieć bezprzewodową. Dzięki temu udostępnianie i współdzielenie zdjęć, nagrań muzycznych i wideo, drukarek i skanerów jest proste jak nigdy dotąd.

Wysoka wydajność w całym domu

Bezprzewodowy router DIR-615 z serii Wireless N oparty jest standardzie 802.11n. Urządzenie dysponuje anteną 2x2, dzięki czemu przesyła i odbiera wiele strumieni danych, zapewniając doskonałe pokrycie sygnałem i eliminując „martwe strefy”.

Wyposażając komputer stacjonarny lub notebook w kartę Wireless N, użytkownicy mogą podłączyć sie do sieci praktycznie z każdego miejsca w domu.

Technologia Wireless N współpracuje też z dotychczas stosowanymi urządzeniami bezprzewodowymi do obsługi standardów 802.11g i 802.11b.

Router DIR-615 przestrzega także zasad „dobrego sąsiedztwa”, nie powoduje wiec zakłóceń w pobliskich sieciach. Efekt ten uzyskano przez zawężenie wykorzystywanego pasma częstotliwości radiowej w przypadku wykrycia w sąsiedztwie starszej sieci 802.11g/b.

Łatwiejsze do uzyskania bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej

Router obsługuje standard Wi-Fi Alliance, bez problemu zapewniająć bezpieczeństwo sieci. System WPS (Wi-Fi Protected Setup™) automatycznie generuje i wysyła do urzadzeń klienckich nazwę sieci bezprzewodowej (SSID) i klucze szyfrujace. Dzięki temu użytkownicy nie muszą zapamiętywać skomplikowanych haseł i wielokrotnie ich wprowadzać. Znacznie upraszcza to proces konfiguracji zabezpieczeń sieci bezprzewodowej.

Etykieta „Works with Windows Vista™”

Zestaw DIR-615 przeszedł rygorystyczne testy i uzyskał potwierdzenie zgodności z systemem Microsoft® Windows Vista™.

Router umożliwia użytkownikom pełne wykorzystanie możliwosci nowego systemu operacyjnego, takich jak wykrywanie urzadzeń i zarządzanie nimi za pomocą funkcji Network Explorer i Network Map.

Urządzanie jest też zgodne z usługą Xbox Live®.
Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z łatwej konfiguracji sieci i jej administracji, niezawodnej transmisji strumieniowej audio i wideo, wbudowanej diagnostyki sieci i niezawodnej łącznosci z Internetem dla aplikacji wykorzystujących transmisje strumieniową, np. gier internetowych i telefonii VoIP.

Łatwość konfiguracji

Router DIR-615 może być wykorzystywany przy dowolnym połączeniu internetowym, zarówno przez łącze ADSL (router bez modemu) i sieć kablową, jak i operatora Internetu oferującego usługi telekomunikacyjne lub telewizję wraz z dostępem do Internetu.

Dzięki kreatorowi D-Link Click’n Connect (DCC 2) każdy użytkownik, nawet bez doświadczenia technicznego, może zainstalować router i skonfigurować połączenie z Internetem w kilka minut — wystarczy włożyc do napędu CD-ROM dołączoną do produktu płyte z oprogramowaniem. W kilku prostych krokach użytkownik na podstawie wskazówek zestawia połączenia fizyczne (zasilanie i kable sieciowe), konfiguruje ustawienia i zabezpieczenia sieci bezprzewodowej oraz połączenie z operatorem.

Łatwe do uzyskania bezpieczeństwo

DIR-615 wspiera najnowocześniejsze funkcje zabezpieczeń sieci radiowych i chroni przez nieautoryzowanym dostępem spoza sieci i z Internetu. Obsługa standardów WEP, WPA i WPA2 zapewnia szyfrowanie sygnału na najwyższym poziomie. Router funkcjonuje też jako podwójna zapora sieciowa (SPI oraz NAT), chroniąc sieć przed potencjalnymi atakami z Internetu.

Certyfikat „draft 2.0”

Router DIR-615 uzyskał certyfikat „draft 2.0” stowarzyszenia Wi-Fi Alliance®, co jest wyróżnieniem gwarantującym współprace produktów 802.11n, zgodność z protokołami bezpieczeństwa i wsteczną kompatybilność z urządzeniami poprzednich generacji bezprzewodowych, w tym popularnych produktów opartych na standardzie 802.11g.


Funkcje i cechy produktu:
- Zgodny z wersją roboczą standardu IEEE 802.11n
- Kompatybilny wstecznie z sieciami bezprzewodowymi 802.11g oraz 802.11b
- 1 port WAN 10/100 Mbps
- 4 porty LAN 10/100 Mbps
- Zapora z funkcjami NAT, SPI (Stateful Packet Inspection) i przepuszczania połączeń VPN
- Filtracja zawartości pakietów z blokowaniem adresów URL i ustawieniem ram czasowych
- Dynamiczny DNS
- Bezproblemowa, łatwa konfiguracja zabezpieczeń sieci (Wireless Protect Setup)
- Wsparcie dla autoryzacji RADIUS wg 802.1X
- Odłączane anteny w wersji sprzętowej H/W: B (gniazdo SMA z odwróconymi stykami, zenskie)
- Kreator D-Link Click’n Connect (DCC) ułatwiający konfigurację urządzenia
- Zarządzanie przez Internet

Informacje techniczne

Bezpieczeństwo

- 64/128bit WEP
- WPA/WPA2

- Translacja adresów (NAT)
- Inspekcja stanów pakietów (SPI)
- VPN passthrough

Zasilanie

- DC 5V/2.5A
- Zewnętrzny zasilacz sieciowy

Zysk anteny

2 dBi

Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja

- Internet Explorer 6 lub nowszy
- Mozilla Firefox 1.5 lub nowszy
- Inne przeglądarki z obsługą Java

Typ

xDSL

Standardy

802.3 , 802.11n , 802.11g , 802.11b , 802.3u

Pasmo

2,4 GHz

Antena

Zewnętrzna odłączana

Obsługiwane systemy operacyjne

Brak danych

Architektura sieci

FastEthernet

Annex

Nie dotyczy

Techniczne

Liczba anten

2

Porty we/wy

1 x WAN (RJ-45) , 4 x 10/100 Mbit/s

Fizyczne

Kolor

Czarny

Pozostałe

Gwarancja

24

Ocena ogólna:
0/5
Ocena
* pola wymagane
  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: D-Link DIR-615 router xDSL WiFi N300 (2.4GHz) 1xWAN 4x10/100 LAN