Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
0

Synology RS814RP+ 4x0HDD 2GB DDR3 (max 4GB) 2,13GHz 2xUSB 3.0 1xeSATA 4xGbE LAN zasilanie redundantne

Nr katalogowy: NBSYNNR04000002

Kod producenta: RS814RP+

Obudowa: Rack 1U
RAID: Tak
Wbudowana pamięć RAM: 2 GB
Zobacz szczegóły »

RackStation RS814RP+

Serwer Synology® RackStation RS814RP+ stanowi wydajne, skalowalne i w pełni funkcjonalne rozwiązanie sieciowej pamięci masowej. Spełnia ono wymagania małych i średnich firm w zakresie efektywnej centralizacji ochrony danych, usprawnienia zarządzania danymi oraz szybkiego skalowania pojemności pamięci przy minimalnym nakładzie pracy związanej z konfigurowaniem i zarządzaniem. Serwer Synology RS814RP+ jest objęty 3-letnią ograniczoną gwarancją firmy Synology.

Wysoka wydajność transmisji danych

Wydajny serwer Synology NAS do montażu stelażowego o wysokości 1U jest teraz dostępny w zupełnie nowym wydaniu. Wyposażony w cztery gigabitowe karty LAN z włączoną funkcją Link Aggregation serwer Synology RS814RP+ zapewnia wyjątkowo szybki odczyt na poziomie 330 MB/s w konfiguracji RAID 5 w środowisku Windows® oraz zapis z szybkością 196 MB/s.1 Dwukrotnie większa pamięć w porównaniu z poprzednimi modelami umożliwia wydajną pracę wielozadaniową serwera Synology RS814RP+ do obsługi aplikacji intensywnie przetwarzających dane. Serwer RS814RP+ zawiera dwa gniazda USB 3.0, dzięki czemu skutecznie oszczędza czas potrzebny do obsługi zewnętrznej pamięci masowej.

Odporny i niezawodny

Serwer RS814RP+ jest nie tylko wyjątkowo wydajny, ale i niezawodny. Cztery gniazda LAN zapewniają nadmiarowość w razie nieoczekiwanej awarii sieci, a możliwość wymiany dysków podczas działania przyczynia się do minimalizacji przestojów serwera. W razie awarii wentylatora wbudowany mechanizm nadmiarowości zwiększa szybkość obrotów pozostałych wentylatorów w celu poprawy chłodzenia.
Nieprzerwana dostępność to cel o znaczeniu krytycznym dla wszystkich firm, ale wiele przedsiębiorstw na całym świecie jest wciąż nieprzygotowanych na katastrofę. Synology High Availability (SHA) może zapewnić bezproblemowe przełączanie serwerów w klastrze w przypadku awarii serwera, minimalizując jej wpływ na aplikacje. W ten sposób zmniejsza ryzyko nieoczekiwanych zakłóceń i kosztownych przestojów.

Zgodność z rozwiązaniami do wirtualizacji

Dzięki obsłudze technologii iSCSI w systemie DSM serwer RS814RP+ może bezproblemowo działać w środowiskach zwirtualizowanych, m.in. VMware, Citrix i Hyper-V. Integracja serwera RS814RP+ z VMware vSphere® 5 i VAAI umożliwia rozładowanie obciążenia związanego z określonymi operacjami w pamięci masowej i optymalizuje wykorzystanie mocy obliczeniowej. W ten sposób zapewnia niezrównaną wydajność w środowiskach VMware. Jest to doskonała alternatywa dla sieci pamięci masowych (SAN) do zastosowań w przedsiębiorstwach. Ekonomiczny interfejs iSCSI umożliwia użytkownikom z małych i średnich firm konsolidowanie pamięci masowej w macierzach pamięci masowej w centrach danych i udostępnianie dysków działających tak jak lokalne.

 

Informacje techniczne

Wbudowana pamięć RAM

2 GB

Pojemność wszystkich zainstalowanych dysków

0 TB

Maks. liczba dysków

4

Protokoły sieciowe

CIFS, AFP, NFS, FTP, WebDAV, CalDAV, iSCSI, Telnet, SSH, SNMP, VPN (PPTP, OpenVPN™, L2TP)

Złącza zewnętrzne

2 x gniazdo USB 3.0,
1 x gniazdo eSATA
4 x Gigabit

Zasilanie

Redundantne

Pozostałe parametry

  - Funkcja Wake on LAN/WAN Tak
  - Obsługa sieci bezprzewodowej(urządzenie zewnętrzne)Tak
  - Napięcie wejściowe zasilania prądem przemiennym: Od 100 V do 240 V prądu przemiennego
  - Częstotliwość zasilania 50/60 Hz, jednofazowo
  - Temperatura pracy Od 5°C do 35°C (od 40°F do 95°F)
  - Temperatura przechowywania Od -10°C do 70°C (od 15°F do 155°F)
  - Wilgotność względna Od 5% do 95%

   Akcesoria w zestawie

   Jednostka główna RS814RP+, informacja powitalna, zestaw akcesoriów,, Kabel zasilania x 2

   Przeznaczenie

   brak oznaczenia

   Obsługa hot-swap dysków

   Tak

   RAID

   Tak

   Poziomy RAID

   6

   Obudowa

   Rack 1U

   Fizyczne

   Wymiary

   - Wysokość: 44 mm
   - Szerokość: 430,5 mm
   - Głębokość: 570,5 mm

   Waga

   9.43 kg

   Pozostałe

   Gwarancja

   36

   Ocena ogólna:
   0/5
   1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
   2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
   3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
   4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
   5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
   6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

   Zadaj pytanie

   Zapytaj o produkt: Synology RS814RP+ 4x0HDD 2GB DDR3 (max 4GB) 2,13GHz 2xUSB 3.0 1xeSATA 4xGbE LAN zasilanie redundantne