Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
PLN 112.57

CD Projekt Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku

cena netto 91,52 PLN
112,57 PLN
Kup teraz Zamów

Kurier 14,90

Dla zamówień powyżej 199zł - wysyłka 0zł.

Nr katalogowy: GGCDPPCRCD00041

Kod producenta: 5902367640279

Platforma: PC
Gatunek: RPG akcji
Tryby gry: Singleplayer
Wersja językowa: Polska
Nośnik: DVD
Wymagania wiekowe: 18 lat
Zobacz szczegóły »

OTWARTY ŚWIAT
W otwartym świecie "Dzikiego Gonu" nic nie musisz, ale wszystko możesz - to ty decydujesz, którą ścieżkę wybrać i jak potoczy się twoja przygoda. Wcielasz się w wiedźmina - łowcę potworów, człowieka drogi, który zarabia na życie zabijając zagrażające ludziom plugawe monstra. Sam wyznaczasz cele i wybierasz miejsca, do których się udasz. Możesz starać się o nagrodę za łeb odrażającej bestii, która zaatakowała jakąś wioskę lub wspomóc intrygi księcia szukającego kogoś od mokrej roboty. Niezależnie od tego, który styl bardziej ci odpowiada, znajdziesz go w “Wiedźminie”.
EKSPLORACJA
Świat “Wiedźmina” tylko czeka, aż odkryjesz jego tajemnice - wystarczy wybrać jakiś punkt na horyzoncie i ruszyć w nieznane. Zapowiada się daleka droga? W każdej chwili możesz przywołać swojego wiernego wierzchowca, który poniesie trofea wycięte z cielsk upolowanych bestii, a puszczony w galop - zmiażdży stojących ci na drodze wrogów. Możesz także odwiedzać miejsca, do których twój rumak nie dotrze - zapuszczać się w głębiny rozległych jaskiń, pływać wśród fal lub nurkować w morskich czeluściach, w poszukiwaniu dawno zaginionych skarbów w zapomnianych wrakach. Będziesz sterować łodzią podczas sztormów, omijać wrogo nastawione morskie potwory i pływać wzdłuż skalistych, niebezpiecznych brzegów, o które roztrzaskują się potężne fale. Ten świat pełen jest tajemnic i przygód - przemierzaj go tak, jak tylko zapragniesz.
MIESZKAŃCY
Ten świat jest żywy i pełen kolorów. Zamieszkuje go osobliwa mieszanka ras, narodowości i klas społecznych - od brudnych elfich żebraków po opływających w luksusy arystokratów i królów. Jako wyrzutek i łowca potworów obracasz się we wszystkich tych kręgach, lecz nie należysz do żadnego z nich. Mimo to, podczas swoich przygód będziesz zawierać pokątne umowy z przestępcami, brać udział w wystawnych balach i słuchać rozdzierających serce opowieści uchodźców. Wszędzie wokół siebie znajdziesz oznaki rażącej niesprawiedliwości, zbrodni wojennych i zwykłej podłości, ale to od ciebie zależy, czy zechcesz pomóc ofiarom, czy też wzruszysz ramionami i pójdziesz w swoją stronę. 
Ale świat to nie tylko ludzie - to także zwierzęta. Przemierzając gęste puszcze i rozłegłe polany, spotkasz ich wiele - od szybkonogich zajęcy po krwiożercze wilki i niedźwiedzie. Będziesz częścią prawdziwego ekosystemu z pełnym łańcuchem pokarmowym, w którym zajmujesz pozycję na samym wierzchołku. Jeśli oczyścisz dany region z potworów lub zniszczysz gniazdo, w którym rodzą się plugawe bestie, okoliczni mieszkańcy powrócą do swych domów, a po jakimś czasie stworzą tętniącą życiem wioskę. Świat “Wiedźmina” żyje obok ciebie, a wszystkie twoje działania mają na niego wpływ.
REGIONY
Grając w “Dziki Gon” zmierzysz się z surowym chłodem smaganych wiatrem wysp Skellige i stawisz czoło mrocznym siłom na opustoszałych, wyniszczonych wojną moczarach Ziemi Niczyjej. Będziesz mieć okazję przespacerować się z szerokimi bulwarami Novigradu i zajrzeć w jego ciemne zaułki. Od podszewki poznasz tę wspaniałą, wielokulturową metropolię, w której mieszają się blichtr i zgnilizna, piękno i zbrodnia, a swoje miejsce na ziemi znaleźli artyści i kupcy, rabusie i pielgrzymi, bogacze i żebracy. 
Podczas podróży zobaczysz i poczujesz różnice między tymi regionami. Usłyszysz ją też podczas rozmów z miejscowymi: na Skellige zaprawieni w bojach wojownicy będą chwalić się ostatnimi podbojami, w Novigradzie bogaci i biedni będą plotkować o egzekucjach i domach schadzek, a na Ziemi Niczyjej zabobonni wieśniacy ściszonymi głosami będą się modlić pradawnych, mrocznych bóstw.
ROZRYWKI
Wyścigi konne, walki na pięści, gra w karty - mieszkańcy świata “Wiedźmina” potrafią się zabawić. Zrób sobie przerwę od polowań na potwory i rozerwij się w karczmie lub wygraj trochę monet, które prędzej czy później ci się przydadzą. Wieczory przy ognisku możesz też spędzać na grze w Gwinta - rozbudowanej i wciągającej grze karcianej, wymyślonej przez krasnoludy, która choć prosta w zasadach, przynosi wiele satysfakcji. Możesz grać dla zabawy lub na pieniądze - w obu przypadkach z pewnością wsiąkniesz w kolejne partie i stale będziesz myśleć o tym, jak wzbogacić swoją talię.
ŁOWCA POTWORÓW
Geralt jest wiedźminem, a każdy wiedźmin to odmieniec - człowiek poddany wyczerpującemu szkoleniu i mutacjom, których celem jest tylko jedno - stworzenie prawdziwej maszyny do zabijania potworów. Geralt, jako dziecko oddany do elitarnej Szkoły Wilka, oprócz nadludzkiej siły  i refleksu, nie ma też sobie równych w walce na miecze - dzięki temu zyskał sławę niepokonanego wojownika, prawdziwego wirtuoza w swoim krwawym fachu.
MUTACJE I ZDOLNOŚCI
Za sprawą mutacji wiedźmini zyskują niezwykłą szybkość, nadzwyczajny refleks i siłę. Mają także wyostrzone zmysły, dzięki którym więcej widzą, słyszą i dostrzegają. Udoskonalone zmysły Geralta pozwalają mu wytropić wywernę nawet w bezksiężycową noc, podążać śladem perfum, których właścicielka przechodziła daną trasą wiele dni wcześniej albo parować bełty z kuszy, które ktoś wystrzelił w jego plecy. Wiedźmińskie Znaki - kolejna pozycja w repertuarze zdolności Geralta - to potężne zaklęcia bojowe przybierające różne formy, od barier ochronnych, przez nawałnice płomieni, po magiczne sidła i inne. Geralt posiada także swój wilczy medalion, symbol jego wiedźmińskiej szkoły, który ostrzega o bliskości magii i bestii, stanowiąc bezcenne wsparcie dla łowcy potworów. Większość z tych zdolności można rozwijać, zwiększając ich możliwości i siłę, by uczynić Geralta jeszcze bardziej przerażającym i skutecznym wojownikiem.
EKWIPUNEK
Geralt, jako to łowca potworów, dysponuje imponującym arsenałem broni i umiejętności. Narzędzia wiedźmińskiego fachu - od mieczy, przez topory i kusze, aż po wyposażenie specjalne dostępne tylko u najznamienitszych rzemieślników - pozwalają Geraltowi zadawać śmierć na wiele sposobów. Szeroki wachlarz pancerzy chroni Geralta przed atakami fizycznymi i magicznymi, oddalając widmo zgonu, a potężne oleje do smarowania ostrzy i bomby zapewniają mu dodatkową przewagę w walce. Wiedza z dziedziny alchemii umożliwia wiedźminowi rozpoznawanie rzadkich ziół, z których warzy specjalne, wysoce toksyczne mikstury. Każda z nich zabiłyby zwyklego człowieka, ale zmutowany organizm Geralta radzi sobie z nimi bez problemów, zyskując dodatkowe moce, takie jak widzenie w ciemności, szybsze ruchy, większa siła ciosów i wiele, wiele innych
POLOWANIE NA POTWORY
Geralt jest najemnym łowcą potworów w świecie, w którym naprawdę źle się dzieje. Stanowi niezbędną przeciwwagę dla przerażających monstrów, licznie zamieszkujących niemal każde środowisko, a jego głównym zadaniem jest eliminowanie stworzeń, które zagrażają ludzkim społecznościom. Polowanie na potwory to jego fach, a zleceń nigdy nie brakuje. Niektóre bestie należą do określonych gatunków, inne są unikatowe. Te ostatnie są często wyjątkowo potężne lub inteligentne, a więc skuteczna walka z nimi wymaga nadzwyczajnych środków. Wcielając się w Geralta wyruszysz na specjalne misje, podczas których poznasz styl walki i zachowania bestii, z którymi potem przyjdzie ci się zmierzyć.
Potwory to nie mrzonka bardów - to realne zagrożenie. W czasie podróży trafisz w miejsca, którymi władają bestie: tereny porzucone przez zamieszkujących je niegdyś ludzi i nieludzi. Jeśli postanowisz narażać swoje życie, aby je wytępić, twoim zadaniem będzie unicestwienie wszystkich szkodników - co do jednego - i sprawienie, by dany rejon znów stał się bezpieczny. Jeśli ci się powiedzie, wrócą do niego mieszkańcy, a wielu z nich okaże się zręcznymi rzemieślnikami, którzy odwdzięczą ci się, tworząc rzadki i potężny sprzęt bojowy.
SOJUSZNICY I WROGOWIE
Wróg twojego wroga jest twoim przyjacielem - nie możesz sobie więc pozwolić na rozważania, czy jest istotą cnotliwą i szlachetną, czy też bezwzględną i nikczemną do cna. Geralt to zawodowiec i jeśli tylko ułatwi mu to realizację zadania, przyjmie pomoc łotrów i kanalii, przebiegłych czarodziejek i rubasznych krasnoludów. Wiedźmin może również sam stać się celem - postacie pragnące pokrzyżować mu plany mogą nasyłać na niego swoich szpiegów, zabójców czy zwykłych oprychów. Władze zwykle nie przepadają za wiedźminami - nie możesz więc liczyć na pomoc strażników czy żołnierzy, musisz radzić sobie sam - a walka bywa niełatwa.
FABUŁA
W zniszczonym wojną świecie, w którym Dziki Gon podąża za tobą krok w krok, przyjdzie ci przyjąć najważniejsze zlecenie - znalezienie dziecka-niespodzianki: klucza i broni, istoty, która może wszystkich ocalić lub zgubić.
DZIECKO-NIESPODZIANKA
W “Dzikim Gonie” Geralt wyrusza w najbardziej heroiczną i niebezpieczną ze swoich podróży. Ma odnaleźć dziecko-niespodziankę, szarowłosą dziewczynę, która, ze względu na swoje zdolności, stanowi żywą i bardzo niestabilną broń. Gra toczy się o najwyższą stawkę - płynąca w żyłach dziewczyny Starsza Krew może wywołać ostateczny kataklizm - nic więc dziwnego, że wiele osób chcą ją kontrolować. Od ciebie zależy, czy i komu się to uda - los tego świata leży w twoich rękach.
DZIKI GON
Dziki Gon - dźwięk tych słów u wielu osób wywołuje przerażenie i odrazę. Pojawia się nocą, podczas mroźnych zim, a jego przybycie zawsze poprzedza zorza polarna. Pędzący po nocnym niebie orszak upiornych jeźdźców od wieków zwiastował wojnę, zarazę i śmierć. Mało kto zna prawdziwą naturę i pochodzenie jego członków, jednak samo wspomnienie o mrocznych jeźdźcach budzi w ludziach paniczny strach. Nic dziwnego, w końcu mówi się, że porywają dusze, które potem wcielają w swe szeregi...
ROMANS
Świat Wiedźmina oferuje wiele przyjemności. Możesz się rozerwać w gospodach i przybytkach oferujących rozmaite uciechy, grać w karty, pić z kumplami i romansować z damami... lub też dochować wierności wielkiej miłości swojego życia - potężnej czarodziejce Yennefer z Vengerbergu.
WYBORY I ICH NASTĘPSTWA
Misja Geralta wymaga dokonywania trudnych wyborów. Wiedźmini starają się zachować neutralność, często jednak muszą decydować o losie innych. Rzadko jest to prosty wybór między dobrem a złem - ten świat pełen jest odcieni szarości, więc to, co moralnie dobre dziś, jutro może się okazać tragiczne w skutkach, a twoje decyzje mogą przeważyć szale życia lub śmierci. “Dziki Gon” można skończyć na wiele różnych sposobów, będących następstwem dokonywanych przez ciebie wyborów. Trzy rozbudowane epilogi i liczne stany końcowe świata, możliwe do osiągnięcia w każdym z nich sprawiają, że po pierwszym ukończeniu gry z chęcią będziesz do niej powracać.

Informacje techniczne

Video

Pre-order / Edycja Kolekcjonerska

Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku to połączenie podstawowej wersji gry i wszystkich dotychczas wydanych dodatków.

Zawiera ekspansje “Serca z kamienia” i “Krew i Wino”, które wspólnie stanowią ogromną, bo aż 50-godzinną, część epickiej historii oraz całkiem nowe elementy i obszary, które powiększają świat gry o ponad jedną trzecią.

Edycja daje dostęp do wszystkich wydanych do tej pory dodatków, w tym do broni, zbroi, nowego trybu gry, wątków pobocznych i unikalnych kart do gry w Gwinta.

Zawiera wszystkie techniczne i wizualne uaktualnienia oraz całkiem nowy interfejs udoskonalony na podstawie opinii zgłoszonych przez członków wiedźmińskiej społeczności.

Platforma

PC

DRM

Nie

Data premiery

2016-08-30

Charakterystyka

Gatunek

RPG akcji

Tryby gry

Singleplayer

Wersja językowa

Polska

Wymagania wiekowe

18 lat

Nośnik

DVD

Liczba nośników

1

Pozostałe

Gwarancja

-2

Ocena ogólna:
0/5
Ocena
* pola wymagane
  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: CD Projekt Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku