Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie

Odtwarzacze multimedialne (4)

Pokaż filtry

Odtwarzacze multimedialne to bardzo przydatne urządzenia, zwłaszcza wtedy kiedy mamy starszy model telewizora, który nie posiada anteny, która pozwoli nam odbierać sygnał Wi-Fi. Dzięki tym urządzeniom możemy przeglądać Internet na telewizorze, korzystać z aplikacji takich jak np.: YouTube czy z aplikacji VOD. Odtwarzacze multimedialne przemieniają nasz telewizor w centrum multimedialne, coś w stylu SmartTV. Urządzenia te również posiadają wbudowane dyski, dzięki którym możemy nagrywać swoje ulubione programy i je przechowywać.

Dostępne na rynku urządzenia, mogą być „spakowane” w różnych obudowach. Może być to mała skrzynka, która podpinana jest za pomocą kabli lub urządzenie wielkości pendrive, które podpinamy za pomocą wejścia HDMI. Praktyczne urządzenie, które na pewno umili spędzanie czasu przed telewizorem.

Na zadowolenie.pl znajdziemy różne produkty, od różnych producentów. Dzięki filtrom wybranie odpowiedniego dla siebie urządzenia będzie bardzo proste.