Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie

Odtwarzacze przenośne (7)

Pokaż filtry

Proszę czekać, trwa wczytywanie produktów
PLN 466
Nr katalogowy: DYSECDPSPV7971D
Kod producenta: SPV 7971 DUAL
PLN 402
Nr katalogowy: DYFERDSCUTE9T21
Kod producenta: FERGUSON CUTE9 T2
PLN 371
Nr katalogowy: DYSECDPSPV7771D
Kod producenta: SPV 7771 DUAL
Sencor
PLN 284
Nr katalogowy: DYVORDP8200
Kod producenta: VOR

Odtwarzacze przenośne to bardzo praktyczne urządzenia, zwłaszcza gdy wybieramy się w podróż. Podczas długiej i nudzącej podróży zawsze możemy włączyć swój ulubiony film i oglądać go bez żadnych przeszkód. Odnosi się to również do młodszych pasażerów, którzy znudzeni niezbyt ciekawymi dla nich krajobrazami mogą na takim urządzeniu oglądać swoje ulubione bajki.

Przenośne odtwarzacze nie są zbytnio duże i nie zajmują dużo miejsca, urządzenia te łatwo mieszczą się do torby. Tego typu odtwarzacze posiadają zwyczaj ekran nie większy niż 15-cali, wbudowany dysk, dzięki któremu możemy umieścić swoje ulubione programy na urządzeniu. Istnieją również odtwarzacze, które posiadają wbudowany tuner TV, który daje nam możliwość oglądania telewizji podczas podróży. W ofercie znajdują się również odtwarzacze samochodowe, które możemy wbudować do swojego auta.

W ofercie sklepu zadowolenie.pl posiadamy odtwarzacze przenośnie różnych producentów. Dostępne są również odtwarzacze, które możemy zamieścić w aucie i podpiąć do ekranu już tam się znajdującego. Dzięki zainstalowanym filtrom będziemy mogli wybrać jaką wielkość ekranu będzie posiadało urządzenie, jakie będą znajdowały się w nim wejścia i czy będzie on posiadał tuner TV. Każdy znajdzie urządzanie spełniające wymogi osobiste.