Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie

Zestawy głośnomówiące (3)

Pokaż filtry

Proszę czekać, trwa wczytywanie produktów
PLN 297
Nr katalogowy: UGJBLBTRIP00001
Kod producenta: JBL TRIP BLACK
PLN 74
Nr katalogowy: ATXBLZX200ZSWGL
Kod producenta: ZESTAW GLOSNOMOWIACY BLUETOOTH X200
PLN 90
Nr katalogowy: ATXBLZX300FMTRA
Kod producenta: ZESTAW GL Z TRANSMITEREM FM XBLITZX300

Każdy miewa takie sytuacje, gdzie podczas prowadzenia samochodu zaczyna dzwonić telefon, na który czekaliśmy cały dzień i trzeba go odebrać. Niestety jest to nie tylko niezgodne z prawem, ale również bardzo niebezpieczne gdyż możemy stracić koncentrację i spowodować nieodpowiedzialne sytuacje narażając innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo. Warto wtedy wyposażyć się w zestaw głośno mówiący, który pozwoli nam na bezpieczne prowadzenie auta podczas odbywania ważnej rozmowy telefonicznej. Posiadając takie urządzenie możemy skupić się na drodze i innych uczestnikach ruchu drogowego. Dodatkowo są to urządzenia bardzo praktyczne i nie muszą być używane tylko i wyłącznie w samochodzie. Zestawy głośnomówiące pracują w technologii Bluetooth, wiec do korzystania z tego urządzenia potrzebny nam telefon z właśnie taką technologią.

Na stronie sklepu zadowolenie.pl umieszczone zostały najlepsze zestawy głośnomówiące jakie można znaleźć na rynku. Dzięki filtrom, które zamieszczone zostały na stronie, każdy może wybrać zestaw głośnomówiący odpowiadający swoim standardom i oczekiwaniom.