Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie

Odtwarzacze CD (2)

Pokaż filtry

Proszę czekać, trwa wczytywanie produktów
PLN 774
Nr katalogowy: UBDENCDCD520BK0
Kod producenta: DCD-520 BK
PLN 1132
Nr katalogowy: UBMRZC000000001
Kod producenta: CD-5005BK

Odtwarzacze CD to bardzo popularne urządzania, które łączą w sobie klasyczne odtwarzanie płyt CD i funkcje sieciowe. Dzięki temu odtwarzacze CD to bardzo praktyczne i wszechstronne urządzenia. Niektóre z nich posiadają przykładowo funkcję słuchania internetowych stacji radiowych lub mogą być sterowane za pomocą aplikacji w telefonie czy tablecie. Oczywiście dostępne są również takie urządzenia, które posiadają funkcje bezprzewodowe, dzięki którym możemy puszczać muzykę z urządzeń mobilnych. Warto również zwrócić uwagę na technologię wspierania plików audio, gdyż niektóre z odtwarzaczy CD mogą nie odtwarzać wszystkich typów plików audio.

Urządzenia te oferują nowoczesny design, który z pewnością nie oszpeci pomieszczenia, w który znajdować się będzie urządzenie. Dostępne w sklepie zadowolenie.pl urządzenia zapewniają najwyższą jakość dźwięku, a dzięki filtrom znajdującym się na stronie znajdziemy idealny dla siebie odtwarzacz CD.