Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie

Amplitunery AV (5)

Pokaż filtry

Proszę czekać, trwa wczytywanie produktów
PLN 2017
Nr katalogowy: UADENAAAVRX5203
Kod producenta: AVR-X520BT UNIVERSE SET ORZECH
PLN 1885
Nr katalogowy: UBMRZAKNR150602
Kod producenta: MARANTZ NR-1506 SG
PLN 2069
Nr katalogowy: UADENAAAVRX5202
Kod producenta: AVR-X520BT UNIVERSE SET CZARNY
PLN 1635
Nr katalogowy: UBDENAKAVRX1300
Kod producenta: DENON AVR-X1300W BLACK
PLN 1844
Nr katalogowy: UBPIOAKVSX83101
Kod producenta: PIONEER VSX-831B BT
Pioneer

Amplitunery AV to podstawowe wyposażenie domowych zestawów muzycznych. Można uznać, że jest to urządzenie 3w1. Ampli - czyli amplifier (wzmacniacz) odpowiada za wzmacnianie dźwięku źródłowego. Najczęściej jest też wyposażony w przedwzmacniacz, czyli urządzenie, do którego podłącza się źródła sygnału. Drugi człon nazwy – tuner, czyli radio, odbiornik radiowy. Amplituner to urządzenie oferujące wzmacniacz, przedwzmacniacz i radio zamknięte w jednej obudowie, pracujące na jednym zasilaczu. Posiada on gniazda wejściowe i wyjściowe, dzięki którym mamy możliwość podpięcia do niego urządzeń, które są innym źródłem dźwięku, takie jak odtwarzacz CD/DVD czy magnetofon. Istnieje również możliwość podpięcia mikrofonu, gitary czy zestawu głośników.

W naszej ofercie znajdują się urządzenia najlepszych producentów, które na pewno zaspokoją najbardziej wymagające osoby. Dzięki filtrom, które znajdują się na stronie sklepu zadowolenie.pl, będziemy mogli łatwo wybrać amplituner z określoną liczbą kanałów, odpowiednią mocą wyjściową, technologią bezprzewodową czy odpowiadającymi nam wejściami audio. Każdy zainteresowany znajdzie urządzenie, które spełni jego oczekiwania.