Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie

Telewizory Philips OLED

Bądź zawsze w środku akcji

Telewizor Philips OLED

Telewizor Philips OLED 65" 65OLED973/12

  • Telewizor OLED: tylko idealna czerń tworzy idealne kolory
  • Doskonały obraz dzięki technologii Philips P5 Engine
  • Z dźwiękiem DTS HD Premium usłyszysz każdy szczegół
Kup Teraz

Czym jest Philips OLED?

Telewizor Philips OLED zabierze Cię w środek akcji dzięki zachwycająco realistycznemu obrazowi. Najnowsza technologia panelu OLED zapewnia głębszą czerń, żywsze kolory i niesamowicie wyraźny kontrast. Szczegóły są precyzyjnie odwzorowane nawet na zaciemnionych lub bardzo jasnych obszarach. Dzięki procesorowi przetwarzania obrazu Philips P5 uzyskasz realistyczny obraz, bez względu na jakość źródłową oglądanych treści.

oled

High Dynamic Range (HDR)

Bogatszy i głębszy obraz.

Telewizory Philips OLED nadają realistyczną głębię i kolory treściom w jakości HDR. Procesor przetwarzania obrazu P5 zapewnia niezrównaną jakość HDR. Jeśli oglądasz treści w jakość 4K UHD — na przykład serial z serwisu Netflix — zobaczysz każdą scenę w pełnej krasie. W przypadku treści Standard Dynamic Range — takich jak filmy Full HD (1080p) w serwisie YouTube — procesor P5 zwiększa jakość obrazu. Oglądaj bogatszy i głębszy obraz zbliżony do standardu HDR.

HRD on off

Procesor Philips P5.

Perfekcyjny obraz, niezależnie od jego źródła.

Procesor P5 Perfect Picture firmy Philips drugiej generacji z technologią przetwarzania Perfect Natural Reality przenosi realistyczny obraz na zupełnie nowy poziom. Od najsubtelniej rozświetlonych fragmentów po najgłębsze cienie, szczegóły są odwzorowane z dokładnością zbliżoną do tego, jak postrzega je ludzkie oko. Kolory są prawdziwe. Odcienie skóry wyglądają naturalnie. Ruch jest niezwykle płynny.

P5 Processor