Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie

wSPAniale zmiksowany konkurs

Gotowanie to twoja pasja? Chcesz podzielić się swoimi przepisami i do tego zgarnąć voucheyna Akademię Gotowania czy blendery Bosch? Wystarczy, że prześlesz swój pomysł na danie z użyciem blendera, a nagroda może przypadnie właśnie tobie!


W skrócie


Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę http://www.blendery-bosch.pl/zasady i wybrać jedną z dostępnych kategorii konkursowych: uroda, fitness, kulinaria, pareting. Przesłać przepis na danie lub kosmetyk na bazie dowolnego produktu spożywczego, który można wykonać za pomocą blendera. Wgrać zdjęcie wykonanego przepisu, a następnie wypełnić formularz.


Uczestnictwo

W konkursie mogą brać udział osoby, które w dniu rozpoczęcia konkursu skończyy 18 lat. Uczestnik biorący udział w konkursie musi przestrzegać zasad: odwiedzić stronę konkursową www.blendery-bosch.pl; wpisać stworzony przez uczestnika przepis na danie lub kosmetyk na bazie wybranego produktu spożywczego i wykonanego za pomocą blendera ręcznego oraz przesłać zdjęcie wykonanego przepisu. Zdjęcia wgrane samodzielnie przez uczestnika powinny mieć wymiar maksymalny 150x150pxi być w formacie PNG lub JPG. Konkursowicz musi zapoznać się z treścią regulaminu i zaakceptować jego warunki poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu zgłoszeniowym i w następstwie przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy znajdujący się nastronie konkursowej przy pomocy jego odpowiedniej funkcji.


Konkurs jest podzielony na 8 edycji:


22 maja – wybór zwycięzców I edycji

29 maja – wybór zwycięzców II edycji

5 czerwca – wybór zwycięzców III edycji

12 czerwca – wybór zwycięzców IV edycji

19 czerwca – wybór zwycięzców V edycji

26 czerwca – wybór zwycięzców VI edycji

3 lipca – wybór zwycięzców VII edycji

10 lipca – wybór zwycięzców VIII edycji


Nagrody


Nagrodami jest 8 voucherów na Akdemię Gotownia w hotelu w Krynicy Zdroju, Polanicy Zdroju oraz Wzgórzach Dylewskich, a także 16 blenderów marki Bosch model MSM88190. W każdej edycji wybieranych będzie trzech zwycięzców i przydzialana jedna nagroda pierwszego stopnia i dwie nagrody drugiego stopnia. Oceniane będą zgłoszenia, które nadeszły w trakcie trwania określonej edycji.

Konkurs trwa (nadsyłaniezgłoszeń) od 14 maja 2015 r. do 2 lipca 2015 r.

powrót