Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie

Znakomita jakość obrazu w telewizorze Panasonic 42''LED TX-42AS650E

Supernowoczesny model oferujący znakomitą jakość obrazu, wyposażony w mechanizm przetwarzania obrazu HEXA i zapewniający szeroką gamę funkcji. Klasa energetyczna A+.


W ofercie sklepu Zadowolenie.pl pojawił się 42-calowy, LED-owy telewizor marki Panasonic. TV posiada technologię Voice Assistant, dzięki której możemy wyszukać zawartości za pomocą komend. Dodatkowo ruchy obrazu są jeszcze bardziej żywsze, a to wszystko za sprawą systemu, który wykrywa klatki poprzedzające i następujące po bieżącej klatce i wtedy generuje nowe, pośrednie klatki. Po takim zabiegu obraz jest płynny i ogląda się go z wielką przyjemnością.


Zawartość ze smartfona lub tabletu można przesyłać i wyświetlać za pośrednictwem serwera chmury. Teraz możliwe jest przesyłanie transmisji telewizyjnych lub nagranych programów na smartfony lub tablety. Dzięki temu można je oglądać nawet na zewnątrz. Konieczność opuszczenia domu w czasie trwania programu nie jest już powodem do zmartwień.Funkcja My Stream to system płynnych rekomendacji treści takich jak programy telewizyjne, wideo na żądanie czy zasoby internetowe są przekazywane użytkownikowi w sposób płynny i automatyczny za pośrednictwem interfejsu.

Funkcja Voice Assistant, czyli sterowanie głosem pozwala na błyskawiczne wyszukanie pożądanej treści. Co więcej, dzięki funkcji Voiceprint Recognition procedura logowania jest szybka i nieskomplikowana.

Funkcja My Home Screen, czyli spersonalizowany panel dostępowy i bardziej intuicyjny ekran, który można dostosować do własnych potrzeb za pomocą aplikacji. Funkcja przyśpiesza i ułatwia dostęp do wybranej zawartości.

Pilot dotykowy – umożliwia intuicyjne sterowanie za pomocą palców i głosu. Dodano również przycisk „My”, który ułatwia dostęp do wybranej treści.

Obsługa różnych aplikacji internetowych na dużym ekranie. Usługi chmury zapewniają łatwe korzystanie z w pełni funkcjonalnych gier zawierających duże ilości danych oraz cełego zestawu usług zawartości.Płynny ruch dzięki technologii Backlight Scanning to krystaliczny obraz materiałów sportowych i scen akcji. System wykrywa klatki poprzedzające i następujące po bieżącej klatce po czym generowana jest nowa klatka pośrednia. Optymalny poziom migotania podświetlenia również umożliwia uzyskanie płynnego obrazu o minimalnym stopniu rozmycia.


Niskie zużycie energii dzięki najwyższej klasy systemowi oszczędzania energii w technologii LED. Energooszczędny panel pozwala zmniejszyć zużycie energii. Dzięki temu w porównaniu z modelami z 2013 r. pobór energii jest o około 30% mniejszy.


powrót