Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie

Bosch w sklepie Zadowolenie.pl

Bosch to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów sprzętów AGD. Odnosi on sukcesy nie tylko w branży AGD ale również między innymi w motoryzacji, gdzie znajduje się wśród największych na świecie producentów akcesoriów i części samochodowych. Z marką Bosch możemy również spotkać się w dziale techniki przemysłowej oraz budowlanej. Urządzenia produkowane przez Robert Bosch GmbH stanowią część naszego codziennego życia. W wielu domach w Polsce i na świecie możemy spotkać się z takimi sprzętami jak pralki, suszarki czy ekspresy do kawy i odkurzacze.

Historia Bosch

Firma powstała w 1886 roku w Stuttgarcie, a jej założycielem jest Robert Bosch. Z początku przedsiębiorstwo nie działało najlepiej. Dopiero w 1890 roku firma zaczęła rozwijać swoje skrzydła i już w 1897 roku powstaje samochodowy aparat zapłonowy. Pierwsza fabryka Boscha została zbudowana w 1901 roku. W 1898 roku spełniło się marzenie założyciela Roberta Boscha, którym było rozwinięcie działalności poza granicami Niemiec. Pierwszym etapem było otwarcie biura sprzedaży w Londynie. W 1933 roku została zaprezentowana mała chłodziarka elektryczna o pojemności 60 litrów o okrągłym kształcie. Niespełna 15 lat po premierze okrągłej lodówki, na rynek zostaje wypuszczona chłodziarka o klasycznym wyglądzie i zaskakująco dużej pojemności. W 1950 roku z myślą o kobietach mieszkających na wsiach zaprojektowany został robot kuchenny ,,Neuzeit”, który posiadał między innymi takie funkcje jak ugniatanie, rozdrabnianie, rozcieranie, a nawet obieranie ziemniaków. Przez następne lata firma rozwijała się i produkowała urządzenia w coraz to innych dziedzinach takich jak majsterkowanie i elektronika.

Z biegiem czasu coraz więcej kobiet zaczyna pracować i nie ma już na tyle czasu aby wszystko w domu robić ręcznie, dlatego Bosch wychodzi naprzeciw i już w 1964 roku wyprodukowano ich pierwszą zmywarkę. W latach 70-tych i 80-tych XX wieku możemy zaobserwować rozwinięcie się gospodarstw domowych o kolejne innowacyjne sprzęty takie jak szczoteczki elektryczne do zębów, odkurzacze, pralko-suszarki, kuchenki mikrofalowe z wielofunkcyjnym piekarnikiem i wiele innych. W 2015 roku Bosch prezentuje Home Connect, dzięki któremu jesteśmy w stanie obsługiwać urządzenia AGD nawet gdy znajdujemy się poza domem.

Bosch z pomocną dłonią w stronę klientów

Nowa chłodziarko-zamrażarka z systemem Vario Style pomoże dopasować kolor frontów do Twojego wnętrza. Dzięki drzwiom montowanym na niewidocznych haczykach i magnesach, możemy łatwo zdemontować i zamontować fronty w wybranym przez siebie wariancie kolorystycznym. Odcień frontów możemy dobrać korzystając z dostępnego zestawu 24 kolorów dostępnych na stronie producenta. Vario Style dostępne są z systemem chłodzącym VitaFresh, dzięki którym jedzenie zachowa świeżość na dłużej. Komory VitaFresh podzielone są na dwie strefy klimatyczne. Pierwsza z nich to strefa sucha idealna do przechowywania ryb i mięs, natomiast strefa o podwyższonej wilgotności jest odpowiednia do przechowywania warzyw i owoców.

Polecane produkty Bosch: