02.02.2023r.
Aktualizacja: 
12.04.2023r.
Spis treści

W dzisiejszych czasach większość urządzeń z Androidem obsługuje OTG (USB ON THE GO). Kabel USB On The Go (OTG) jest bardzo przydatnym narzędziem, które umożliwia dwukierunkową komunikację między urządzeniami. Dzięki temu możesz zrobić wiele fajnych sztuczek za pomocą telefonu z Androidem.

  1. Użyj dowolnego gamepada USB i graj do woli gry na Androida. Graj w swoje gry na Androida w telefonach komórkowych za pomocą gamepadów USB. Możesz uzyskać lepszą kontrolę za pomocą tych gamepadów w telefonie z Androidem.
  2. Połącz klawiaturę USB z Androidem Mobile.
  3. Użyj myszy zamiast ekranu dotykowego.
  4. Kontroluj swoją cyfrową lustrzankę DSLR z telefonu (DSLR, ang. Digital Single Lens Reflex Camera).
  5. Podłącz zewnętrzny czytnik kart WiFi do swojego telefonu z Androidem.
  6. Użyj połączenia LAN, aby połączyć się z Internetem na urządzeniu z Androidem.
  7. Podłącz adapter OTG do smartfona i drukarki. Drukuj bezpośrednio ze swojego smartfona.

  8. Przenoś pliki między pamięcią USB a urządzeniem z Androidem.

  9. Podłącz drugi telefon z systemem Android, aby podładować mu baterie.

  10. Połącz lampkę LED do telefonu

Podobne wpisy

Jak wybrać soundbar do telewizora? Poradnik Zakupowy

Kupno nowoczesnego telewizora oferującego wysoką jakość obrazu stanowi jedynie część drogi do stworzenia domowego kina pełnego kinowych doznań. Kluczowym elementem, który dopełnia całości, jest system dźwiękowy. W tej roli soundbar coraz częściej pojawia się jako praktyczna i zyskująca na popularności opcja. Jest to rozwiązanie szczególnie rekomendowane dla tych, którzy szukają kompaktowej alternatywy dla bardziej kosztownych i zajmujących więcej miejsca systemów kina domowego.

Zobacz

Saturator do wody – do czego służy, jak wybrać? Polecane modele

Saturatory do wody gazowanej, znanego również jako syfony do wody gazowanej, są urządzeniami coraz rzadziej spotykanymi w gospodarstwach domowych, głównie z powodu łatwej dostępności butelkowanej wody gazowanej. Jednakże dla miłośników "kranówki" i osób zainteresowanych ekologicznymi rozwiązaniami, zakup saturatora może być atrakcyjnym wyborem.

Zobacz

Wybieramy termowentylator! Na co zwracać uwagę przy zakupie termowentylatora?

Decydując się na zakup termowentylatora wiele osób zastanawia się jaki model wybrać i który z nich okaże się najlepszy szczególnie w okresie zimowym. Niskie temperatury sprawiają, że spędzanie czasu w domu bez odpowiedniego ogrzewania może być niekomfortowe. Termowentylatory są świetnym rozwiązaniem pozwalającym cieszyć się ciepłem w domu podczas gdy za oknem śnieg maluje białe krajobrazy. Dla tych którzy nie są zaznajomieni z nazwą termowentylator, słowo farelka może okazać się bardziej znane. To urządzenie, które pomaga w dogrzewaniu pomieszczeń, w których przebywamy i które w zimie mogą być zbyt chłodne. Na rynku dostępne są różnorodne modele termowentylatorów, wśród których można znaleźć urządzenia przeznaczone do różnych zastosowań takich jak ogrzewanie pokoju łazienki samochodu czy biura. Każdy z modeli posiada swoje unikalne parametry które warto wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniego urządzenia do swoich potrzeb.

Zobacz