02.02.2023r.
Aktualizacja: 
12.04.2023r.
Spis treści

W dzisiejszych czasach większość urządzeń z Androidem obsługuje OTG (USB ON THE GO). Kabel USB On The Go (OTG) jest bardzo przydatnym narzędziem, które umożliwia dwukierunkową komunikację między urządzeniami. Dzięki temu możesz zrobić wiele fajnych sztuczek za pomocą telefonu z Androidem.

  1. Użyj dowolnego gamepada USB i graj do woli gry na Androida. Graj w swoje gry na Androida w telefonach komórkowych za pomocą gamepadów USB. Możesz uzyskać lepszą kontrolę za pomocą tych gamepadów w telefonie z Androidem.
  2. Połącz klawiaturę USB z Androidem Mobile.
  3. Użyj myszy zamiast ekranu dotykowego.
  4. Kontroluj swoją cyfrową lustrzankę DSLR z telefonu (DSLR, ang. Digital Single Lens Reflex Camera).
  5. Podłącz zewnętrzny czytnik kart WiFi do swojego telefonu z Androidem.
  6. Użyj połączenia LAN, aby połączyć się z Internetem na urządzeniu z Androidem.
  7. Podłącz adapter OTG do smartfona i drukarki. Drukuj bezpośrednio ze swojego smartfona.

  8. Przenoś pliki między pamięcią USB a urządzeniem z Androidem.

  9. Podłącz drugi telefon z systemem Android, aby podładować mu baterie.

  10. Połącz lampkę LED do telefonu

Podobne wpisy

Czym kierować się przy zakupie czajnika elektrycznego?

Czajniki elektryczne zdobyły serca wielu domowników na całym świecie. Dziś trudno wyobrazić sobie rozpoczęcie dnia bez porannej kawy czy relaksacyjnej chwili przy popołudniowej herbacie, a to właśnie czajnik elektryczny stanowi klucz do tych małych codziennych rytuałów. Szybkość, efektywność i komfort użytkowania sprawiają, że stały się one niezastąpione w naszej kuchennej codzienności.

Zobacz

Czym kierować się przy wyborze ekspresu? Droga do perfekcyjnej kawy

Ekspres do kawy stał się nie tylko symbolem współczesnego stylu życia, ale przede wszystkim codziennym towarzyszem wielu z nas, dodającym aromatycznej energii do porannych rytuałów czy popołudniowych chwil relaksu. Wybór odpowiedniego ekspresu nie jest jednak prostą decyzją. W świecie kawowych nowinek technologicznych, szerokiej gamy funkcji oraz różnorodności modeli, znalezienie tego idealnego urządzenia może być wyzwaniem. Czy warto zdecydować się na ekspres automatyczny, kolbowy, a może kapsułkowy? Jakie funkcje są niezbędne, a które stanowią jedynie dodatek dla najbardziej wymagających kawoszy? 

Zobacz

EA Sports FC 24 – co wiemy o grze, kiedy premiera?

EA Sports FC 24 to najnowsza odsłona popularnej serii gier piłkarskich od giganta branży. Zgodnie z tradycją, deweloperzy starają się na nowo przedefiniować wirtualny futbol, oferując graczom jeszcze więcej realistycznych detali, zarówno pod względem mechaniki gry, jak i grafiki. EA Sports FC 24 będzie kontynuować ewolucję serii, wprowadzając szereg nowych funkcji i poprawek względem poprzednich wersji. 

Zobacz