02.08.2022r.
Aktualizacja: 
20.12.2022r.
Spis treści

Eksperci ds. żywienia zalecają picie około dwóch litrów wody dziennie. Ważna jest nie tylko ilość wody, ale także jej jakość, ponieważ wpływa ona na stan zdrowia i samopoczucia. Dzięki bogatej ofercie produktów filtrujących klienci mogą zidentyfikować preferowany przez nich styl życia.

Dzbanki BRITA Marella

Proste filtrowanie przekształaca wodę kranową w świeżą filtrowaną wodę. Wygodny w użyciu filtr dzbnakowy Marella oferowany jest w modnych kolorach, które pasują do Twojego stylu. Teraz możesz delektować się smaczną filtrowaną wodą każdego dnia.

Dzięki filtrowanej wodzie można odświeżyć i nawodnić swój organizam, przygotować wspaniałą smakującą herbatę lub kawę i ugotować smaczne posiłki. Filtrowana woda BRITA zawiera mniej substancji zakłócających smak.

Technologia Maxtra przekształaca wodę kranową w świeżą filtrowaną wodę BRITA poprzez redukcję kamienia, chloru oraz innych substancji niekorzystnie wpływających na smak i zapach wody. Filtrowana woda BRITA pomaga wydłużyć czas użytkowania urządzeń gospodarstwa domowego. W celu uzyskania najlepszych efektów filtracji zalecana jest wymiana filtra MAXTRA zgodnie ze wskazaniami miernika BRITA Memo. Odlicza on czas od ostaniej wymiany wkładu i podpowiada o konieczności jego wymiany po 4 tygodniach.

Polecane dzbanki filtrujące BRITA

Filtry dzbankowe BRITA

Unikalna technologia filtracji BRITA zapewnia wodę pitną o najlepszej jakości. Proces filtracji, poprzez zmniejszenie odkładania się kamienia, chroni urządzenia domowe stosowane do podgrzewania wody pitnej. Eliminowane są również zanieczyszczenia negatywnie wpływające na smak wody np. chlor oraz metale, takie jak ołów czy miedź, które często występują w instalacjach wodociągowych.

  • Technologia MAXTRAFlowControl gwarantuje stałą, dobrą jakość
  • Zawleczka umieszczona na wkładzie ułatwia wyjęcie wkładu z lejka
  • Wkład pasuje dowszystkich filtrów dzbankowych BRITA dostępnych w sklepach
  • Wkład nadaje się do recyklingu w 100%
  • Sprzedawane są w opakowaniach pojedynczych oraz zawierających 2, 3 lub 6 wkładów

Modele zostały zaprojektowane z myślą o różnych wymaganiach klientów. Wszystkie filtry dzbankowe dostarczają świeżą i smaczną wodę pitną. Dzbanki firmy BRITA wyposażone są w unikalny system filtrowania, który pomaga zmiękczyć wodę

Filtry dzbankowe BRITA pozwalają zoptymalizować jakość wody pitnej w domu. Nie tylko ograniczają osadzanie się kamienia, ale także oczyszczają wodę z chloru oraz metali pochodzących z instalacji, takich jak ołów i miedź.

Polecane wkłady filtrujące BRITA

Zobacz wszystkie produkty BRITA

Podobne wpisy

Czym kierować się przy zakupie czajnika elektrycznego?

Czajniki elektryczne zdobyły serca wielu domowników na całym świecie. Dziś trudno wyobrazić sobie rozpoczęcie dnia bez porannej kawy czy relaksacyjnej chwili przy popołudniowej herbacie, a to właśnie czajnik elektryczny stanowi klucz do tych małych codziennych rytuałów. Szybkość, efektywność i komfort użytkowania sprawiają, że stały się one niezastąpione w naszej kuchennej codzienności.

Zobacz

Czym kierować się przy wyborze ekspresu? Droga do perfekcyjnej kawy

Ekspres do kawy stał się nie tylko symbolem współczesnego stylu życia, ale przede wszystkim codziennym towarzyszem wielu z nas, dodającym aromatycznej energii do porannych rytuałów czy popołudniowych chwil relaksu. Wybór odpowiedniego ekspresu nie jest jednak prostą decyzją. W świecie kawowych nowinek technologicznych, szerokiej gamy funkcji oraz różnorodności modeli, znalezienie tego idealnego urządzenia może być wyzwaniem. Czy warto zdecydować się na ekspres automatyczny, kolbowy, a może kapsułkowy? Jakie funkcje są niezbędne, a które stanowią jedynie dodatek dla najbardziej wymagających kawoszy? 

Zobacz

EA Sports FC 24 – co wiemy o grze, kiedy premiera?

EA Sports FC 24 to najnowsza odsłona popularnej serii gier piłkarskich od giganta branży. Zgodnie z tradycją, deweloperzy starają się na nowo przedefiniować wirtualny futbol, oferując graczom jeszcze więcej realistycznych detali, zarówno pod względem mechaniki gry, jak i grafiki. EA Sports FC 24 będzie kontynuować ewolucję serii, wprowadzając szereg nowych funkcji i poprawek względem poprzednich wersji. 

Zobacz