Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
0

Samsung SCX-5637FR

Samsung

Nr katalogowy: PPSAMLX5637

Kod producenta: SCX-5637FR

Funkcje urządzenia: Drukarka , Faks , Kopiarka , Skaner
Obszar zastosowań: Grupy robocze , Biuro
Druk w kolorze: Nie
Druk dwustronny: Ręczny
Rodzaj druku: Laserowy
Zobacz szczegóły »

Drukarka wielofunkcyjna Samsung SCX-5637F zmieni styl pracy użytkownika. W eleganckiej i wytrzymałej obudowie kryje się wiele funkcji (faksowanie / skanowanie / kopiowanie / drukowanie), które zapewniają bezusterkową obsługę, a co ważniejsze – wysoką wydajność. Technologia zabezpieczająca przed blokadą papieru, pamięć flash o pojemności 2 GB (wraz z funkcją Document Box), sieć gigabitowa i dwurdzeniowy procesor 600 MHz płynnie się integrują, oferując błyskawiczny, niedrogi i bezproblemowy przepływ dokumentów. Nowa skrzynka na dokumenty stanowi wyjątkową funkcję i pokazuje zaangażowanie firmy Samsung w opracowywanie nowych, innowacyjnych metod pracy. Rozwiązanie to umożliwia większą elastyczność przy przekazywaniu dokumentów i zdjęć pomiędzy różnymi źródłami zasobów biurowych (faks, skaner, serwery itd.) i z pewnością zaoszczędzi czas użytkownika. Jeśli dodasz do tego nowy i łatwy w obsłudze panel operatora z nowym przyciskiem eko, możesz spodziewać się, że wielofunkcyjna drukarka zapewni doskonałe wyniki w krótkim czasie.

Uwolnij dzień za pomocą niezawodnego drukowania
Uwolnij swój dzień pracy od czasochłonnych i męczących blokad papieru za pomocą technologii firmy Samsung zapobiegającej powstawaniu zatorów. Użycie wałka opóźniającego, zapewniającego efekt tarcia wstecz podczas pobierania kartki papieru, powoduje wzrost wydajności i obniża poziom frustracji w miejscu pracy. Typowe problemy, które często podnoszą ciśnienie pracownikom, takie jak nieprawidłowe pobranie papieru lub pobranie kilku kartek jednocześnie z podajnika, staną się melodią przeszłości. Bardzo wysoki miesięczny cykl obciążenia jest jedną z wyraźnych i mierzalnych zalet technologii zapobiegającej blokadom papieru i przyczyni się do poprawy i udoskonalenia procesów roboczych. Dzięki tej innowacji zadania druku mogą być wykonywane bez wysiłku, wydajnie i niezawodnie.

Usprawnij pracę dzięki łatwej w obsłudze drukarce
Osiągaj błyskotliwe rezultaty drukowania bez wysiłku, jednym naciśnięciem przycisku. Prosty panel użytkownika z nowym pokrętłem i 2-wierszowym wyświetlaczem zapewnia w prosty sposób pełną kontrolę zadań druku. Za pomocą jednoprzyciskowej funkcji eko, umieszczonej na przednim panelu, która po naciśnięciu staje się ustawieniem domyślnym, możesz teraz drukować dwie strony na jednej kartce. Dzięki temu rozwiązaniu zmniejszysz koszt zużycia papieru i tonera oraz zredukujesz swój wpływ na środowisko naturalne. Panel użytkownika upraszcza także organizację pracy, a mniejsza liczba przycisków i brak niepotrzebnych opcji obsługi sprawiają, że osiągniesz bez wysiłku znakomite rezultaty.

Życie w zgodzie z ekologią właśnie stało się łatwiejsze
Spraw, aby wypełnianie zadań związanych z ochroną środowiska było znacznie łatwiejsze za pomocą nowego trybu Eko opracowanego przez firmę Samsung. Obejmuje on również symulator wyników, pozwalający obliczyć osiągane rezultaty. Tryb eko jest wyposażony w jednoprzyciskową funkcję eko, która po naciśnięciu staje się ustawieniem domyślnym i redukuje zużycie papieru poprzez drukowanie dwustronne, drukowanie dwóch stron na jednej stronie (2-up), a także ustawienia oszczędzania tonera. Dzięki symulatorowi wyników docenisz, jak dużo dobrej roboty wykonujesz. Symulacja pokazuje poziom emisji dwutlenku węgla, zużycia energii i papieru. Tryb eko to prosty i wydajny sposób na kontrolowanie zużycia zasobów przez drukarkę z korzyścią dla Ciebie i środowiska!

Zwiększ wydajność z tonerem o dłuższej żywotności
Dopasuj działania biznesowe do swoich potrzeb i korzystaj z wysokiej jakości ekonomicznego druku. Ultrawydajne wkłady drukujące umożliwiają wydruk do 10 000 stron, tak więc przetwarzanie obszernych dokumentów i publikacji firmowych nie jest już problemem. Wkłady są dostępne w trzech wariantach: wkłady o standardowej wydajności (średnio 2 000 standardowych stron), o wysokiej wydajności (średnio 5 000 standardowych stron) i ultrawysokiej wydajności (średnio 10 000 standardowych stron). Poza tym redukcja kosztów eksploatacyjnych jest możliwa dzięki zmniejszeniu kosztów druku na stronę i rzadszej wymianie tonera. Dodaj do tego ekonomiczny toner polimeryzowany, który jest także przyjazny dla środowiska naturalnego, a zobaczysz, jak niezwykłą wartość prezentuje ta drukarka.

Wykorzystaj lepiej papier za pomocą funkcji dupleksu
Możesz podwoić wydajność druku. Lub zmniejszyć o połowę koszt papieru. Jak by na to nie patrzeć, funkcja dupleksu jest istotna zarówno przy drukowaniu dokumentów biznesowych, jak i na potrzeby prywatne. Dzięki niej masz do dyspozycji mnóstwo fajnych i kreatywnych sposobów drukowania, od wydruków na jednej stronie do formatu obustronnie zadrukowanych książeczek . Uzyskane efekty są bardzo profesjonalne w każdym wariancie. Możliwość druku dwustronnego redukuje również znacząco koszty i wydłuża okres korzystania z posiadanego zapasu papieru. W konsekwencji powstaje mniej makulatury, minimalizując wpływ użytkownika na środowisko naturalne. Przy drukowaniu w dupleksie zdecydowanie nie ma przegranych.

Pomoc biurowa dzięki wielofunkcyjnej drukarce

Bardzo wszechstronna drukarka wielofunkcyjna z możliwością faksowania, skanowania, kopiowania i drukowania nie tylko udoskonali organizację pracy, lecz także pomoże w uzyskaniu nowego poziomu wydajności. Technologia równoczesnego druku dzięki procesorowi dwurdzeniowemu 600 MHz – 1,5 raza szybsza niż w przypadku rozwiązań jednordzeniowych – i pamięć z możliwością rozbudowy doskonale się integrują i znacząco podnoszą wydajność. Nigdy już nie będziesz mieć problemu z drukowaniem wielostronicowych dokumentów, których przetwarzanie w nowej drukarce odbywa się szybko, precyzyjnie i łatwo. Dzięki różnym nośnikom mediów docenisz wyjątkową obsługę papieru, która jest niezawodna i wydajna. Z tak wieloma niezbędnymi funkcjami wbudowanymi w jedno urządzenie znalezienie powodu, aby nie zainwestować w wielofunkcyjny sprzęt biurowy, może być naprawdę trudniejsze niż myślisz.

Funkcja Document Box ułatwia pracę na skróty

Zapanuj nad obiegiem dokumentów i korzystaj z wbudowanej pamięci flash o pojemności 2 GB, która teraz posiada poręczną opcję Document Box. Możesz bez wysiłku zapisywać, udostępniać i drukować dokumenty i obrazy z takich źródeł, jak serwery robocze, poczta elektroniczna, faksy, a nawet bezpośrednio ze skanera. Dzięki Document Box nowe aplikacje, do których należą Łatwe udostępnianie dokumentów, Łatwe zapisywanie obrazów lub wydruków, wpływają na swobodniejszy wybór metod obiegu dokumentów, a także zwiększają wydajność. Aby jeszcze bardziej uprościć zadanie, interfejs użytkownika jest dostępny także z poziomu Internetu za pomocą opcji Remote UI. Zachowanie wydajności w pracy nigdy nie było łatwiejsze!

Kontroluj dokumenty biurowe za pomocą funkcji Secure Printing
Ważne dokumenty mogą łatwo dostać się w niepowołane ręce, szczególnie jeśli drukarki robocze są współdzielone przez wielu użytkowników. Funkcja Secure Printing zabezpiecza dokumenty przed wścibskimi oczami w ten sposób, że aby je wydrukować, należy wpisać kod PIN. Po przesłaniu zadania druku do drukarki musisz po prostu do niej podejść, przewinąć zadania na interfejsie użytkownika, aby znaleźć swój plik, a następnie autoryzować wydruk, wpisując kod PIN. To prosty i efektywny sposób ścisłej kontroli nad obiegiem ważnych dokumentów, który także minimalizuje liczbę zbędnych wydruków.

Zmniejsz kolejki wydruków i zwiększ produktywność
Popraw konfigurację środowiska druku za pomocą wydajnej sieci LAN o przepustowości 1 GB. Udoskonalona łączność sprawia, że nawet większe zadania druku od wielu użytkowników mogą być wykonane z zadziwiającą prędkością, bez uszczerbku dla jakości. W połączeniu z procesorem dwurdzeniowym 600 MHz rezultaty są po prostu imponujące. Nawet w najgorętszych okresach, kiedy ważne dokumenty robocze, jak np. duże prezentacje, muszą wyglądać perfekcyjne i być gotowe na wczoraj, 1-gigabitowa sieć zadowoli każdego. Profesjonalne działanie jest więc w zasięgu ręki i tylko czeka na możliwość zaprezentowania swojego potencjału.

Informacje techniczne

Model

SCX-5637FR

Funkcje urządzenia

Drukarka , Faks , Kopiarka , Skaner

Obszar zastosowań

Grupy robocze , Biuro

Procesor drukarki

Samsung 600 MHz

Zainstalowana pamięć

256 KB

Maksymalna pamięć

768 KB

Podajnik papieru

Podajnik wejściowy: Podajnik kasetowy na 250 arkuszy, podajnik wielofunkcyjny na 50 arkuszy
Podajnik odbioru wydruku: 150 arkuszy drukiem do dołu, 1 arkusz drukiem do góry
Rozmiar nośników: 76 x 127 mm ~ 216 x 356 mm
Rodzaj nośników: Zwykły, cienki, gruby, grubszy, bawełniany, kolorowy, koperty, przezroczysty, wstępnie zadrukowany, z recyklingu, etykiety, papier typu bond, karty, archiwalny
Pojemność podajnika automatycznego: 50 arkuszy
Rozmiar dokumentu: Szerokość: 142 ~ 216 mm
Długość: 148 ~ 356 mm

Materiały eksploatacyjne oryginalne

MLT-D205E, MLT-D205L, MLT-D205S

Parametry faksowania

Kompatybilność: ITU-T G3
Szybkość przesyłu: 33,6 Kb/s
Rozdzielczość: Standard: 203 x 98 dpi Wysoka jakość / zdjęcie: 203 x 196 dpi Super wysoka jakość: 300 x 300 dpi Kolor: do 200 x 200 dpi
Pamięć: 50 MB (maks. 4 000 stron)
Autowybieranie: Szybkie wybieranie: 200 numerów
Funkcje faksu: Ręczna aktywacja linii telefonicznej, automatyczne ponowne wybieranie, wybieranie ostatniego numeru, automatyczne pomniejszanie, multiwysyłka, odroczona wysyłka, przekazywanie faksu (e-mail / faks), wysyłanie do wielu odbiorców (maks. 209 numerów)

Opcje rozbudowy

Podajnik kasetowy na 520 arkuszy, pamięć (512 MB), złącze równoległe IEEE 1284B

Obsługiwane systemy operacyjne

Windows 2000 / XP (32 / 64 - bitowy) / Vista (32 / 64 - bitowy) / 2003 Server (32 / 64 - bitowy) / 2008 Server (32 / 64 - bitowy) / 7 (32 / 64 - bitowy) / 2008 Server R2 (64 - bitowy) Różne systemy operacyjne Linux: RedHat Enterprise Linux WS 4, 5 (32 / 64 - bitowy) Fedora 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 (32 / 64 - bitowy) SuSE Linux 10.1 (32 - bitowy) OpenSuSE 10.2, 10.3, 11.0, 11.1, 11.2 (32 / 64 - bitowy) Mandriva 2007, 2008, 2009, 2009.1, 2010 (32 / 64 - bitowy) Ubuntu 6.06, 6.10, 7.04, 7.10, 8.04, 8.10, 9.04, 9.10, 10.04 (32 / 64 - bitowy) SuSE Linux Enterprise Desktop 10, 11 (32 / 64 - bitowy) Debian 4.0, 5.0 (32 / 64 - bitowy)

Język drukarki

PCL5e / 6, PS3, XPS, Epson / IBM Pro, PDF, TIFF

Nośniki

Zwykły, cienki, gruby, grubszy, bawełniany, kolorowy, koperty, przezroczysty, wstępnie zadrukowany, z recyklingu, etykiety, papier typu bond, karty, archiwalny

Parametry drukowania

Druk w kolorze

Nie

Maks. prędkość druku w czerni

35 str/min

Format druku

A4

Druk dwustronny

Ręczny

Obciążenie miesięczne

80000 arkuszy/miesiąc

Rodzaj druku

Laserowy

Rozdzielczość druku

Do 1 200 x  1 200 dpi rozdzielczości efektywnej

Parametry skanowania

Parametry skanowania

Scan Speed(B/W): 24 obrazów/min.
Scan Size Document: Szyba skanera: szerokość ( ~ 216 mm) długość ( ~ 297 mm) podajnik automatyczny: szerokość (142 ~ 216 mm) długość (148 ~ 356 mm)
Kompatybilność     Standard TWAIN, standard WIA
Typ: Kolor CIS
Rozdzielczość (optyczna): 1 200 x 1 200 dpi
Rozdzielczość (interpolowana): Do 4 800 x 4 800 dpi
Funkcja skanowania do: PC, e-mail, pamięć USB, FTP, SMB, Interal Flash Drive

Parametry kopiowania

Parametry kopiowania

Speed: Do 35 str./min. w formacie A4
Rozdzielczość: Do 1 200 x  1 200 dpi rozdzielczości efektywnej
Czas wydruku pierwszej strony (druk czarno-biały): 10 s
Powiększenie: 25 ~ 400% (szyba skanera), 25 ~ 100% (podajnik automatyczny)
Jednorazowa liczba kopii dokumentu: 1 ~ 99 stron
Druk dwustronny: Standard (1:1, 1:2, 2:1, 2:2)
Właściwości: Kopiowanie dokumentów tożsamości, 2 kopie na jednej stronie, 4 kopie na jednej stronie, kopiowanie plakatów, wielokrotne powielanie dokumentu na jednym arkuszu, scalanie wydruków, auto przycinanie kopii

Komunikacja / złącza

Ethernet

10/100/1000 Mb/s

Komunikacja bezprzewodowa

Nie

Złącza

1 x USB 2.0

Fizyczne

Waga

16.55 kg

Wymiary

469 x 438 x 447 mm

Pozostałe

Gwarancja

12

Ocena ogólna:
0/5
  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Samsung SCX-5637FR