Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Kategorie
0

Play Megapaka 1 - Pacific Storm, Sword of the Stars, Agon PC PL

Play

Nr katalogowy: GGPLYPCTP000001

Kod producenta: 5907508776343

Platforma: PC
Gatunek: Przygodowa , Strategiczna
Tryby gry: Sieć lokalna , Singleplayer , Internet
Wersja językowa: Angielska , Polskie napisy
Nośnik: CD
Wymagania wiekowe: 3 lat
Zobacz szczegóły »

Pacific Storm

Pacific Storm to gra strategiczna czasu rzeczywistego, osadzona w realiach walk na Pacyfiku podczas II Wojny Światowej, od ataku na Pearl Harbor, 7 grudnia 1941 roku począwszy. Oczywiście atak ten stanowi tylko jeden spośród mnóstwa zaimplementowanych scenariuszy, zgodnych z realiami historycznymi II Wojny Światowej. Użytkownik ma możliwość wyboru strony konfliktu - przejmie dowodzenie nad siłami zbrojnymi Stanów Zjednoczonych lub Japonii.


Sword of the Stars

Sword of the Stars to kosmiczna gra strategiczna zrealizowana w konwencji 4X (Xplore, Xpand, Xploit i Xterminate). Znajdziemy w niej zarówno rozległą, trójwymiarową mapę przestrzeni kosmicznej, stanowiącą centrum naszych poczynań, turowy system budowy imperium, możliwość eksploracji planet, a także specjalny tryb walki gwiezdnej przywodzący na myśl takie gry jak Homeworld (pełne 3D, czas rzeczywisty). Cel rozgrywki jest dokładnie taki sam jak w innych przedstawicielach gier strategicznych typu 4X (jak np. Master of Orion czy Galactic Civilizations), tzn. objęcie pieczy nad jedną z nacji i podbój kosmosu. W tej produkcji możemy zająć się dowodzeniem jednej z czterech ras: Ludzi, Hiverian, Tarkasian i Liirian. Wszystkie diametralnie różnią się między sobą wizualne i technologicznie, a także posiadają swoje mocne i słabe punkty. Każda z nich wykorzystuje także inny sposób podróży pomiędzy systemami gwiezdnymi, np. Hiverianie poruszają się z prędkością podświetlną, a Ludzie wykorzystują specjalnie punkty załamania się przestrzeni.


Agon

Agon (Ancient Games Of Nations) to rozbudowana gra przygodowa, przygotowana przez programistów z węgierskiego zespołu developerskiego Private Moon Studios. Na pełny tytuł składa się aż 14 większych epizodów, które zostały udostępnione do pobrania z Sieci za stosowną opłatą. Faktyczna rozgrywka skupia się na prowadzeniu profesora Samuela Hunta z Brytyjskiego Muzeum Sztuki (1903 rok). Otóż, podczas prac nad antycznymi przedmiotami oraz dokumentami, odkrył on pewną tajemnicę. Będąc naukowcem z prawdziwego zdarzenia, postanawia wyruszyć w podróż, która pozwoli na odkrycie nowych śladów i ostateczne zakończenie całej sprawy. Każdy odcinek omawianej produkcji przenosi nas w inną część naszego globu, gdzie spotykamy się z różnymi osobami, rozwiązujemy zagadki, a także mamy okazję zagrać w najpopularniejszą w danym regionie, grę planszową.

Informacje techniczne

Wymagania sprzętowe

Pentium III 400MHz, 64MB RAM, 16MB akcelerator 3D (TNT2)

Video

Separator

Agon

Platforma

PC

DRM

Steam , Brak danych

Data premiery

2010-07-27

Charakterystyka

Gatunek

Przygodowa , Strategiczna

Tryby gry

Sieć lokalna , Singleplayer , Internet

Wersja językowa

Angielska , Polskie napisy

Wymagania wiekowe

3 lat

Nośnik

CD

Liczba nośników

1

Ocena ogólna:
0/5
  1. przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  2. gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  3. z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  4. samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość
  5. szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  6. umowę i zakupy dostaniesz do domu

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Play Megapaka 1 - Pacific Storm, Sword of the Stars, Agon PC PL